2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biogas för uppvärmning
Beskrivning: Biogas för uppvärmning
Intern identifierare: 113/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor, 09121100 Stadsgas eller liknande gaser, 09123000 Naturgas, 65000000 El-, vatten- och energiverk, 65200000 Gasdistribution och tillhörande tjänster, 65210000 Gasdistribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Biogas för uppvärmning