Upphandlingen omfattar ett ramavtal för beläggningsarbeten, linjemålning, återställningsarbeten samt anslutande tjänster inom Landskrona stads gatunät, cykel- och gångbanor, torg, parkeringar, parker m.m. Ramavtalet omfattar huvudsakligen underhållsarbeten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45233220 Ytbehandling av vägar, 45233221 Vägmarkeringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen