Vaggeryds kommun, Vaggeryds Energi AB-VEAB, Vaggeryds –Skillingaryds Bostads AB-VSBo och Samverkan Återvinning och Miljö - SÅM bjuder in till anbudsgivning som avser fasta – och mobila operatörstjänster i enlighet med nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen