Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Svets- och Grovsmidesarbeten
Referensnummer: 0378/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal avseende svets- och grovsmidesarbeten för underhållsverkstaden på Renova.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen