2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gräsklippning och grönyteskötsel 2025
Beskrivning: Stiftelsen Bodenbo förvaltar ca 2 000 lägenheter och ca 115 lokaler belägna i Boden. För mer information om beställaren se www.bodenbo.se. Beställaren reserverar sig för tillkommande och avgående objekt under kontraktstiden. Entreprenaden omfattar grönyteskötsel av Stiftelsens fastigheter. Beställaren avser teckna ramavtal med en (1) entreprenör.
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000