148525-2023 - ÄndringSverige-Ängelholm: Trädvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trädvårdstjänster Ängelholm
Referensnummer: KS 2022/500
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77211500 Trädvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar trädvårdtjänster på detaljplanelagd mark.