Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Öckerö Fastighets AB
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling 2020
Fastighet- och förvaltnings-, VD Styrelse-, Motor- samt Tjänstereseförsäkring, och sanering
Delbara lines i annons
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 413 745,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej