148583-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Tidplanerare till Stora projekt, program Gävle-Kringlan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tidplanerare till Stora projekt, program Gävle-Kringlan
Beskrivning: Arbetsuppgifter och ansvar i huvudsak som följer men inte begränsad därtill: • Ta fram, kvalitetsäkra, utveckla och följ upp programmets WBS och tidplan. • Programövergripande analys, beslutsunderlag och rapportering till programledning. • Ta fram standardtidplaner, instruktioner och arbetssätt. • Stötta och följa upp projekten i deras arbete med WBS och tidplan.
Intern identifierare: KOM-416757
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: .
Beskrivning: .
Intern identifierare: .