148657-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Äldreomsorg – 1. Särskilt boende - plats för 54 st vårdplatser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel1. Särskilt boende - plats för 54 st vårdplatser
BeskrivningSärskilt boende - verksamhetsdrift samt att tillhandahålla lokal för ändamålet, totalt 54 platser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116393:Lot:1