2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Kommunalförbundet Norrvatten inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandlingen med benämningen "Resebyråtjänster”. Anbudet ska lämnas enligt förutsättningarna som framgår av upphandlingsunderlaget inklusive bifogade bilagor.
Intern identifierare: NV2025-064
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster, 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000