2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg- och anläggningsarbeten för ledningsarbeten till fjärrvärme och fjärrkyla
Beskrivning: Ramavtal gällande bygg- och anläggningsarbeten för ledningsarbeten till fjärrvärme och fjärrkyla
Intern identifierare: NE2024-29
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000