148830-2026 - Resultat
Sverige – Plattor, plåtar, band och folie relaterade till byggmaterial – Panel tubes – Production Equipment
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPanel tubes – Production Equipment
BeskrivningThis procurement of a framework agreement concerns the purchase of tubes and panel tubes for installation in Sysav's waste incineration plant.
Intern identifierare2025-063
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44170000 Plattor, plåtar, band och folie relaterade till byggmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44175000 Paneler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000