2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter THN 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av profilprodukter.
Intern identifierare: KS 2024/00964
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Profilprodukter som passar beställarens behov och lever upp till beställarens ambitioner om kvalité, hållbarhet och varumärkeslöfte vid beställning av dessa produkter. Profilera beställarens olika varumärken enligt fastställd grafisk profil.
Intern identifierare: 1599141
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav
Intern identifierare: 1599121