See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Modernisering 6369 KRA PSTN Modernisering kemsteg
Beskrivning: Entreprenadens huvudsyfte är att installera en ny pumpstation utan överbyggnad samt demontera befintlig pumpstation utanför Käglinge längs Krombyvägen i Malmö kommun. Under hela entreprenaden ska pumpning av spillvatten ske.
Intern identifierare: 24/00470
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling inom dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1547901
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1547902