2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult mekanik & process
Beskrivning: Upphandlingen avser tekniska konsulttjänster gällande projekt på Hässleholms Kretslopps Center (HKC) enligt upphandlingsdokument med bilagor.
Intern identifierare: 2026/130
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Teknisk konsult mekanik & process