149048-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Gagnefs Kommun - Kommunförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gagnefs Kommun - Kommunförsäkring
Beskrivning: Kommunförsäkring
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000