149083-2020 - ÄndringSverige-Lund: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och avhjälpande underhåll portar och hissar
Referensnummer: 2020-FA000063
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift och avhjälpande underhåll portar och hissar. Anbud kan lämnas på en eller bägge delar.