149085-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefonnummersättning
Referensnummer: A2020/0810
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar maskinell telefonnummersättning av företag och organisationer samt deras arbetsställen, i fortsättningen benämnt Företag, registrerade och verksamma i Sverige (Tjänsten).