149120-2022 - ResultatSverige-Malmö: Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT Produktförsörjning
Referensnummer: 454/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Ett ramavtal för produktförsörjning inom IT, mobiltelefoner, datorer, kringutrustning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32250000 Mobiltelefoner, 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48218000 Programvara för licenshantering, 51000000 Installation (utom programvara)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen