149152-2025 - Resultat
Sverige – Miljöutbildning – Anbudsinbjudan DIS -Greppa Näringen, kompetensutveckling Nr. 3
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan DIS -Greppa Näringen, kompetensutveckling Nr. 3
BeskrivningInbjudan till att lämna anbud avseende kompetensutveckling inom Greppa Näringen.
Intern identifierare187-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80540000 Miljöutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (1)
BeskrivningEnligt förfrågan
Intern identifierare1638257
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare1638258