149176-2020 - ÄndringSverige-Strängnäs: Tryckning och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Print som tjänst
Referensnummer: KS/2019:274-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser avtal för "print som tjänst", där leverantören ska ha ett helhetsansvar för drift och service av skrivare/MFP:er.