2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service & Drift lås entrésystem, Finspångs Kommun
Beskrivning: Finspångs kommun upphandlar Service och Drift lås. Avtalet sträcker sig i 2 år med option på förläning om 1 plus 1 år. Takvärdet på upphandlingen är 9 000 000 SEK. Avtalet beräknas träda kraft 1/5-2025
Intern identifierare: A263/24
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000