2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processkemikalier, omg 2
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument.
Intern identifierare: DSN 2024/2099 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt (1)