See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Rör 2025
Beskrivning: Ramavtalet omfattar löpande och planerade VS-arbeten.
Intern identifierare: UBH-2025-ErAr-1016
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000