See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling kulfångsduk, installation och fullservice till två skjutbanor
Beskrivning: Upphandling kulfångsduk, installation och ett fullserviceavtal till två skjutbanor
Intern identifierare: MAU 2024/3220
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19510000 Gummiprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 37462000 Utrustning för prickskytte/prickkastning, 90510000 Avfallshantering, 90660000 Borttagande av bly
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000