2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan DIS Teknik- och miljökonsulter - Processtöd till Sjölunda Avloppsreningsverk
Beskrivning: Uppdraget innebär att utföra de löpande arbetsuppgifterna för en processingenjör på Sjölunda avloppsreningsverk, samt projektrelaterade insatser på Sjölunda. Som minst uppgår uppdraget till 50 % och som mest till totalt 80 % av en heltidstjänst.
Intern identifierare: 24/01651
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000