2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyutveckling och förvaltning av Forte.se
Beskrivning: Avtal avseende webbyråtjänster för nyutveckling och förvaltning av Forte.se
Föregående meddelande: 437315-2023
Intern identifierare: 23/28
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering, 72410000 Leverantörstjänster, 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Nyutveckling av Forte.se