149319-2022 - ÄndringSverige-Ängelholm: Diverse livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedelsgrossist
Referensnummer: KS 2021/356
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en livsmedelsgrossist