See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förvaltning och skötsel av område Borlänge och Ludvika kommuns skogsinnehav. Anbudsgivare kan lämna anbud för ett eller båda områdena
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skogstjänster - Ludvika
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93947:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77231000 Skogsskötsel, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Skogstjänster - Borlänge
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93947:Lot:2