149394-2017 - ÄndringSverige-Kinna: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferensanläggningar.
Referensnummer: 17/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar hel- och halvdagskonferenser samt flerdagskonferenser.