See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskintjänster med tillhörande personal - Degerfors
Beskrivning: Maskintjänster med tillhörande personal - Degerfors
Intern identifierare: 25-1010-1312-1030-125
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Maskintjänster med tillhörande personal
Beskrivning: Maskintjänster med tillhörande personal
Intern identifierare: 1664314
Huvudklassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ramavtalsområde 1 - Hyra av container inkl transport
Beskrivning: Ramavtalsområde 1 - Hyra av container inkl transport
Intern identifierare: 1664319
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ramavtalsområde 2 - Transporttjänst med lastbil inklusive kranbil och släp
Beskrivning: Ramavtalsområde 2 - Transporttjänst med lastbil inklusive kranbil och släp
Intern identifierare: 1664320
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Ramavtalsområde 3 - Slåttertjänster
Beskrivning: Ramavtalsområde 3 - Slåttertjänster
Intern identifierare: 1664321
Huvudklassificering (cpv): 77112000 Uthyrning av slåttermaskiner eller jordbruksutrustning med maskinskötare
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Ramavtalsområde 4 - Hjullastare för lastgodshantering
Beskrivning: Ramavtalsområde 4 - Hjullastare för lastgodshantering
Intern identifierare: 1664323
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Ramavtalsområde 5 - Hjul-och banddrivna grävmaskinstjänster
Beskrivning: Ramavtalsområde 5 - Hjul-och banddrivna grävmaskinstjänster
Intern identifierare: 1664324