Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Leveransplats
Postadress: Lagmansvägen 2
Ort: Karlshamn
Del av land (NUTS): Blekinge län (SE221)
Land: Sverige