2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Denna upphandling avser inrättandet av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) gällande köp av konsulttjänster för upphandling/inköp. Kommande uppdrag kan innebära att konsulten genomför hela eller delar av ett upphandlingsprojekt.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127394:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning