149589-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Tolkförmedlingstjänster 2027
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTolkförmedlingstjänster 2027
BeskrivningUpphandling av tolkförmedlingstjänster.
Intern identifierare23.3.6530–2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000