149600-2020 - ResultatSverige-Lund: Diverse företags- och övriga tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av fastighetsnära tjänster
Referensnummer: 19/00701
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ansökningsinbjudan av fastighetsnära tjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 75123000 Fastighetsförvaltning, 90900000 Städning och renhållning, 98341130 Fastighetsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ansökningsinbjudan för fastighetsnära tjänster