See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopsug till markrenhållning
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av en ny sopsug monterad på lastbilschassi, till renhållning av gator, parkeringsplatser och liknande hårdgjorda ytor.
Föregående meddelande: 535574-2023
Intern identifierare: 2022-00067IN
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000