2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av granris och dekorationer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av granris och dekorationer för smyckning av gravar på Göteborgs begravningsplatser/kyrkogårdar. Upphandlingen består av nedanstående två anbudsområden. Anbudsgivaren kan välja att lämna anbud på ett eller flera av anbudsområdena. Anbudsområde - Granris - Dekorationer
Intern identifierare: BV2025-0180
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121210 Blomsteruppsättningar
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03121000 Trädgårdsväxter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde Granris
Beskrivning: Besvaras av den som lämnar anbud på område Granris.
Intern identifierare: 1775927-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1775928-1
Ytterligare klassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter, 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1775930-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde Dekorationer
Beskrivning: Besvaras av den som lämnar anbud på område Dekorationer.
Intern identifierare: 1775931-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Utvärdering
Intern identifierare: 1872609-4