2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll högspänningsanläggning
Beskrivning: Förebyggande och avhjälpande underhåll för att säkerställa drift och säkerhet inom högspänningsanläggningen.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Drift och underhåll högspänningsanläggning
Intern identifierare: Drift och underhåll högspänningsanläggning