149677-2025 - Resultat
Sverige – Tandimplantat – Dentala implantat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dentala implantat
Beskrivning: Upphandling gällande dentala implantat och därtill hörande produkter för käkbensförankrade konstruktioner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100519:Lot:1