149740-2021 - ResultatSverige-Timrå: GSM-telefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoner, tillhörande produkter & tjänster
Referensnummer: UH-2020-98
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32252000 GSM-telefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Timrå kommun utför samordnad upphandling av telefoner (mobila och fasta), surfplattor, tillbehör och vissa tjänster för länets kommuner och bolag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen