Härnösands kommun inbjuder till anbudsgivning gällande - Lås & medicinskåp särskilt boende med diarenummer UH-2020-049 Upphandlingen avser byte och uppgradering till elektroniska lås för medicinskåp i särskilt boende.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen