Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektriskt materiel
Referensnummer: 20RS5250
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal på elektriskt material, vilket innefattar installationsmaterial för el och tele samt reservdelar till den dagliga driften av Region Örebro läns lokaler.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31681000 Eltillbehör, 31681400 Elkomponenter, 31681410 Elmateriel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen