2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-teknik och konferensrumsutrustning
Beskrivning: Svenska institutet (nedan kallat SI) inbjuder till denna upphandling av inköp, leverans och installation av AV-teknik, konferensrumsutrustning samt supporttjänster till myndighetens kontor i Stockholm.
Intern identifierare: 00082/2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000