149899-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personbilar – Personbil av kombimodell, hybrid till Individ- och arbetsmarknadsförvaltningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonbil av kombimodell, hybrid till Individ- och arbetsmarknadsförvaltningen
BeskrivningPersonbil av kombimodell, hybrid avsedd för Individ- och Arbetsmarknadsförvaltningen.
Intern identifierareUH25-008
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000