Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90512000 Avfallstransport, 90514000 Återvinning av avfall
Leveransplats
Postadress: Landvettervägen 90
Ort: Öjersjö
Postnummer: 43350