149930-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk provning, analys och konsulttjänster – Laboratorietjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLaboratorietjänster
BeskrivningDenna upphandling avser Laboratorietjänster för successiva beställningar och leveranser under avtalsperioden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSlamsug
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96360:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71620000 Analystjänster, 71900000 Laboratorietjänster