2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Dyktjänster 2.0
Beskrivning: Upphandlingen avser dyktjänster och tillhörande tjänster. Uppdraget avser i främsta hand dyktjänster när det gäller sjöförläggning av VA-ledningar, men även andra undervattenstjänster enligt detta förfrågningsunderlag.
Intern identifierare: KS 2024-1108
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Dyktjänster 2.0