2. Förfarande
Förfarande
Titel: Owners Engineer
Beskrivning: Procurement of Owners Engineer for the Swedish side of the Nordic Hydrogen Route (NHR).
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000