150046-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorshjälp – Skrivare som tjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkrivare som tjänst
BeskrivningNorra Västmanlands Kommunalteknikförbund tillsammans med Fagersta kommun avser att upphandla skrivare som tjänst för sin verksamhet.
Intern identifierareNVK 2024/00053
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp
Ytterligare klassificering (cpv): 79996000 Företagsadministration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsföreskrifter
BeskrivningUpphandlingen avser tjänsteavtal för skrivare som tjänst för Norra Västmanlands Kommunalteknikförbund och Fagersta kommun enligt upphandlingsdokument med bilagor.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUteslutning och kvalificering av leverantör
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKravspecifikation
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelMALL-Avtal
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelKontaktuppgifter