150249-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Malmens Skola Om och nybyggnation Partnering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMalmens Skola Om och nybyggnation Partnering
BeskrivningKumla kommun har för avsikt att upphandla en entreprenör för partneringprojekt gällande om och nybyggnation av Malmens skola, Kumla
Intern identifierare24/7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelStrategisk partnering